Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Gostynin

Szamba betonowe Gostynin

Szukasz zbiornika na ścieki, który zapewni komfort na Twojej posesji? Jesteś w dobrym miejscu. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele rozwiązań, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz propozycję idealnie dopasowaną do osobistych preferencji.

Wprowadziliśmy do asortymentu wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną. Nad całym procesem czuwają doświadczeni eksperci, którzy do perfekcji opanowali zagadnienia związane z technologią. Dzięki temu możemy zaproponować zbiorniki idealnie dostosowane do potrzeb klienta.

Zanim dokonasz wyboru dokładnie zapoznaj się z asortymentem i zastanów się, które rozwiązanie najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych ekspertów, którzy udzielą Ci niezbędnych porad. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy postawili na usługę szamba Gostynin. Dołącz do nich i ciesz się wygodą.

Pojemność zbiornika na ścieki

Zanim wybierzesz zbiornik na ścieki, musisz przyjrzeć się parametrom technicznym. Jednym z najważniejszych aspektów jest pojemność, która powinna być dostosowana do liczby domowników i ilości ścieków, jakie są generowane w gospodarstwie domowym. Weź pod uwagę, że w 95% wartość ta odpowiada zużyciu wody, natomiast jedna osoba wykorzystuje średnio od 150 do 200 litrów wody dziennie.

Dzięki tym danym można obliczyć np. ilość ścieków dla czteroosobowej rodziny przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9800 litrów. Jednak musisz wziąć pod uwagę pojemność użytkową zbiornika. Dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się pod miejscem, gdzie montuje się rurę kanalizacyjną.

Nasz bogaty asortyment obejmuje szamba o różnej pojemności, dzięki czemu na pewno sięgniesz po rozwiązanie dopasowane Twoich oczekiwań. Ponadto bezpiecznie dostarczymy zbiornik na miejsce i zainstalujemy go. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami, aby dokonać udanej inwestycji.

Szamba Gostynin – budowa zbiornika na ścieki

Konstrukcja zbiornika na ścieki stanowi kolejny ważny aspekt, który warto przeanalizować przed zakupem. Które rozwiązanie będzie najlepsze? Najczęściej klienci stawiają na jednokomorową konstrukcję. Natomiast dwukomorowe szambo będzie bardzo dobrą opcją, jeśli jesteś w stanie w legalny sposób doprowadzić część wody do gleby przez drenaż.

Zwróć uwagę, że szambo dwukomorowe charakteryzuje się inną konstrukcją, a jego cechę charakterystyczną stanowi przegroda przelewowa. Jej zadaniem jest oddzielnie stałych nieczystości od płynnych. Ponadto tego typu szambo jest wyposażone w dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest ułatwiony.

Nie wiesz, która propozycja będzie lepszym wyborem? Napisz do nas lub zadzwoń, a udzielimy Ci niezbędnych informacje. Nasza oferta obejmuje tak wiele rozwiązań, że z powodzeniem sięgniesz po zbiornik, który perfekcyjnie sprawdzi się na Twojej posesji. Zapoznaj się z asortymentem i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Napisz do nas