Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sierpc

Szamba betonowe Sierpc

W naszym kraju gminy chętnie podejmują się inwestycji, jaką jest rozbudowa sieci kanalizacyjnej. Nie od razu da się jednak zrobić wszystko i podłączyć każdy dom. Wymaga to czasu, dużych nakładów finansowych. Ponadto, domy oddalone znacznie od centrum i od sąsiadów będą czekały na taką rozbudowę najdłużej, a i tak może okazać się, że dla jednego domu nie warto ciągnąć sieci dalej. W takim wypadku inwestorom pozostaje jedno rozwiązanie — szambo betonowe.

Szamba Sierpc od marki Tomex to rewelacyjne produkty, które tworzone są z betonu i stali zbrojeniowej. Te zbiorniki bezodpływowe świetnie nadają się do gromadzenia ścieków płynnych, jak i stałych. Wykorzystywane są również często jako zbiorniki na deszczówkę, którą można później podlewać rośliny i plony uprawne. Nasze wyroby to połączenie funkcjonalności, wytrzymałości oraz najwyższej jakości komponentów. Szamba firmy Tomex znane są też z wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe od firmy Tomex!

W naszej ofercie znajdziesz doskonałe zbiorniki jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3, jak i zbiorniki dwukomorowe o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Pierwszy typ polecany jest głównie dla domów jednorodzinnych średniej i małej wielkości, ale też dla domków letniskowych. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, śmiało możesz sięgnąć po zbiorniki dwukomorowe. Idealnie nadają się do zbierania ścieków z większych osiedli wielorodzinnych. Na tego rodzaju zbiornikach można też sporo zaoszczędzić, ponieważ dwie komory pomieszczą więcej, a więc wywóz nieczystości może odbywać się rzadziej.

W firmie Tomex produkujemy zbiorniki, wykorzystując do tego specjalne szalunki. Dzięki nim zbiornik nie posiada żadnych łączeń, a więc nie przepuszcza ścieków na zewnątrz. Wykorzystujemy beton B25 oraz stal zbrojeniową, która znacznie zwiększa wytrzymałość i trwałość szamb. Dodatkowe elementy to pokrywa oraz kominek, które klejone są z góry przy pomocy kleju odpornego na mróz i wodę. Cały zbiornik zabezpieczany jest specjalistyczną masą.

Zbiorniki dla mieszkańców Sierpc — zamów już dzisiaj!

Produkcja jakościowych szamb betonowych w firmie Tomex możliwa jest dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Stosujemy się do obowiązujących norm, a nasze produkty poddawane są ocenie, w wyniku której otrzymują specjalne atesty. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, którą poddajemy nieustannym szkoleniom. Dzięki temu nasza oferta się rozrasta, a jakość oferowanych produktów się zwiększa.

Nasze szamba betonowe Sierpc sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Podczas zamawiania bierzemy pod uwagę również indywidualne oczekiwania klienta, których celem jest znaczne ułatwienie podpięcia szamba do kanalizacji domowej.

Nie zwlekaj, zamów już dzisiaj potrzebne szambo. Chętnie Ci je dowieziemy jak najszybciej, abyś mógł się cieszyć działającą kanalizacją oraz mieszkaniem w swoim nowym, świetnie działającym domu.

Napisz do nas