Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Mława

Szamba betonowe Mława

O zakupie zbiornika na nieczystości nigdy nie może decydować przypadek, lecz szczegółowa analiza parametrów technicznych. Zanim sięgniesz po szambo, dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą. Z powodzeniem znajdziesz tu rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się na Twojej posesji. Poznaj szczegółowe informacje.

Nasz asortyment obejmuje  wyłącznie pierwszorzędnej jakości zbiorniki betonowe. To zasługa własnej, nowoczesnej linii produkcyjnej oraz doświadczonych specjalistów, którzy wykorzystują w codziennej pracy szczegółową wiedzę. Dzięki tym atutom wprowadziliśmy do oferty szczelne i solidnie wykonane konstrukcje.

Dziś na usługę szamba Mława decyduje się bardzo wielu klientów i poleca ją innym. Trudno o lepszą rekomendację. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek.

Jak wybrać pojemność zbiornika na ścieki?

Jednym z najważniejszych parametrów technicznych przy wyborze szamba jest pojemność. Ta powinna być dopasowana do tego, jak wiele ścieków powstaje w gospodarstwie domowym. Jak to policzyć? Przede wszystkim ilość ta odzwierciedla w ok. 95% zużycie wody. Natomiast jeden domownik średnio wykorzystuje ok. 150-200 litrów wody dziennie. Dzięki temu możesz wykonać proste obliczenie.

Dla przykładu weźmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie. Teraz pomnóż 175 litrów (średnie zużycie na mieszkańca) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Jednak najważniejszym parametrem jest tu pojemność czynna (użytkowa) zbiornika. Ta dotyczy możliwej do wykorzystania przestrzeni, czyli tej, która znajduje się pod miejscem instalacji rury kanalizacyjnej.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą zbiorników, ale również proponujemy transport na posesję oraz profesjonalny montaż. Nasi fachowcy do perfekcji opanowali zagadnienia technologiczne, dzięki czemu możesz być pewien, że konstrukcja przez długie lata sprawdzi się na Twojej posesji.To doskonała wiadomość dla wymagających.

Szamba Mława – budowa zbiorników na ścieki

Kolejnym istotnym aspektem jest budowa szamba betonowego. Nasza oferta obejmuje jedno- oraz dwukomorowe zbiorniki. Która opcja będzie najlepsza? Zazwyczaj ten pierwszy wybór okazuje się strzałem w dziesiątkę i stanowi standard. Natomiast dwukomorowa konstrukcja będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli masz możliwość w legalny sposób doprowadzić wodę do gleby przez system tzw. drenażu.

Dwukomorowa konstrukcja charakteryzuje się obecnością przegrody przelewowej, która sprawia, że w pierwszej części zbiornika pozostają tzw. grube ścieki, a płynne przedostają się do drugiej. Przegroda najczęściej znajduje się w połowie lub 2/3 długości szamba. Warto dodać, że takie konstrukcje zazwyczaj mają dwa kominy rewizyjne.

Zawsze służymy pomocą przy wyborze najlepszych zbiorników na rynku. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami, którzy na pewno udzielą Ci pomocnych wskazówek. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Napisz do nas