Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Grójec

Szamba betonowe Grójec

Zastanawiasz się, jak wybrać szczelne i idealnie dopasowane szambo? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązania dopasowane do osobistych potrzeb. Wystarczy poznać kilka ważnych szczegółów, aby bez trudu dokonać udanej inwestycji.

Przede wszystkim oferujemy zbiorniki betonowe najwyższej jakości. Dysponujemy własną linią produkcyjną, a nad całym procesem czuwa zespół doświadczonych ekspertów. Ich wiedza technologiczna pozwala wzbogacać ofertę o szamba perfekcyjnie dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wszystko to sprawia, że zaufało nam tak wiele osób.

Zanim dokonasz wyboru, sprawdź cały nasz asortyment, gdyż jest w czym wybierać. Ponadto zawsze możesz liczyć na wskazówki zakupowe od naszych ekspertów. Wszystko to sprawia, że usługa szamba Grójec cieszy się tak dużą popularnością. Dołącz do wielu zadowolonych inwestorów i postaw na sprawdzone rozwiązanie.

Pojemność zbiornika na ścieki – jak dokonać wyboru?

Jednym z najważniejszych kryteriów przy zakupie szamba jest pojemność zbiornika. Ta powinna być odpowiednio dopasowana do ilości ścieków, jakie wytwarzane są przez gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że wytwarzanie ścieków w ok. 95% pokrywa się ze zużyciem wody. Natomiast zużycie wody sięga ok. 150-200 litrów dziennie na jedną osobę.

Jeśli znasz te dane, możesz obliczyć ilość wytwarzanych ścieków np. w czteroosobowym gospodarstwie i przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż średnie zużycie – 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 litrów. Na tym nie koniec, gdyż musisz pamiętać, że kluczowym parametrem jest pojemność użytkowa – czynna zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasza firma oferuje zbiorniki o różnych pojemnościach, więc na pewno znajdziesz propozycję, która wpisze się w Twój gust. Pamiętaj, że oferujemy transport oraz profesjonalny montaż szamba na Twojej posesji. Specjaliści zatroszczą się o każdy szczegół, aby zapewnić Ci komfort na lata.

Szamba Grójec – budowa zbiornika na ścieki

Pamiętaj, że zbiorniki różnią się pod względem konstrukcji. Nasza oferta obejmuje zarówno jedno-, jak i dwukomorowe szamba. Które rozwiązanie będzie najlepsze? Otóż najczęściej klienci wybierają ten pierwszy wariant. Natomiast druga opcja dobrze się sprawdzi, jeśli istnieje możliwość legalnego odprowadzenia części wody do gleby poprzez tzw. drenaż.

Ponadto szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przelewową, która bardzo dobrze oddziela grube ścieki od płynnych. Taka konstrukcja montowana jest zazwyczaj w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Ponadto szambo ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest ułatwiony.

Jeśli nie wiesz, jak wybrać najlepszy zbiornik na ścieki, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. Wystarczy napisać lub zadzwonić do nas, aby uzyskać wiele przydatnych informacji i zamówić szambo perfekcyjnie dopasowane do osobistych potrzeb. Przekonało się o tym wielu klientów w Grójcu oraz okolicznych miejscowościach.

Napisz do nas